ÜNLÜLERİN GELİNLİKLERİ

2 gün önce
ÜNLÜLERİN GELİNLİKLERİ ...

Ünlüler de en güzel günlerinde harika görünmek için bizler gibi gelinlik arayışına girerler. Kimisine çok yakışır kimisine yakışmaz, kimisi şaşırtır kimisi büyüler.Bakalım hangi ünlü hangi tasarımcının gelinliğini giymiş. Şimdi hep beraber ünlülerin gelinliklerini özel markaja alalım bakalım hangilerini beğeneceksiniz.

1.EBRU AKEL-A46

ÜNLÜLERİ GELİNLİKLERİ

Ebru Akel yineTuvana Büyükçınar'dan vazgeçmedi ve düğününde harika bir A46 gelinlik tercih etti. Ebru Akel'in gelinliği davetlilerden büyük beğeni aldı. Zaten bir yerde Tuvana Büyükçınar ve Ebru Akel varsa ortaya çıkan tablonun beğenilmemesi imkansız.

2.HANDE SUBAŞI-A46

ÜNLÜLERİ GELİNLİKLERİ

Hande Subaşı'nın gelinliği de Tuvana Büyükçınar'ın elinden çıkanlar arasında. Hande'nin duru güzelliğiyle son derece uyumlu olan gelinlik kabarık eteği ve işlemeli dokusuyla göz doldurdu. Ben tam anlamıyla bayıldım :)

3.BURCU KARA-A46

ÜNLÜLERİ GELİNLİKLERİ

Geldik bir diğer Tuvana Büyükçınar tasarımı olan Burcu Kara'nın gelinliğine. Yaşamı gibi son derece sade ve doğal bir gelinlik seçimi yapan güzel oyuncunun pembe kuşağı dikkat çekti.

4.SELEN ÖZEN-A46

ÜNLÜLERİ GELİNLİKLERİ

Gökhan Özen'in eşi Selen de A46 müdavimlerinden. Selen Özen'in gelinliği kat kat eteği dore kuşağıyla kendisine çok yakışmış.

5.DEMET AKALIN'IN GELİNLİĞİ

ÜNLÜLERİN GELİNLİKLERİ

Okan Kurt'la güzel bir evliliği olan Demet Akalın'ın gelinliği Pierre Cardin

6.DEMET ŞENER'İN GELİNLİĞİ

ÜNLÜLERİ GELİNLİKLERİ

İbrahim Kutluay'la görkemli bir düğünle Dünya evine giren manken Demet Şener'in gelinliği usta modacı Yıldırım Mayruk imzası taşıyor. Sade ve şık tasarımıyla benim de en beğendiğim modeller arasında yerini aldı.

7.EBRU ŞALLI'NIN GELİNLİĞİ

ÜNLÜLERİ GELİNLİKLERİ

Harun Tan ile harika bir evliliği olan Ebru Şallı'nın gelinliği ise Cengiz Abazoğlu'ndan. Başarılı modacı tam da Ebru'nun zevkine göre sade ama iddialı bir gelinlik tasarlamış.

8.IŞIL REÇBER'İN GELİNLİĞİ

ÜNLÜLERİN GELİNLİKLERİ

Milli kaleci Rüştü Reçber ile örnek bir evliliği olan Işıl Reçber her zamanki tarzını korumuş ve iddialı bir gelinlik tercih etmiş. Eteğinde bir sürü tüy olan Işıl Reçber'in gelinliği Yıldırım Mayruk imzalı. Işıl'a zaten ne giyse yakışır ama gelinlik çok güzel olmuş. Eminim Rüştü Reçver ve Işıl Reçber'in düğününe katılan herkes Işıl Reçber'in Gelinliğine bayılmıştır. 

9.ÇAĞLA ŞİKEL

ÜNLÜLERİN GELİNLİKLERİ

Şarkıcı Emre Altuğ ile evlenen Çağla Şikel'in gelinliği yakın arkadaşı Cengiz Abazoğlu imzasını taşıyor. Omzundaki ve saçındaki detaylarla gelinlik sıradan da oldukça uzak.

10.HÜLYA AVŞAR'IN GELİNLİĞİ

ÜNLÜLERİN GELİNLİKLERİ

Yıllar geçmesine rağmen hala beğeniler bir diğer gelinlik modeline geldik. Hülya Avşar'ın gelinliği yurtdışından. O dönemler hamile olduğu için bu tarz bir gelinlik tercih eden ünlü yıldız beyazlar içinde yine çok güzel.

11.NESLİŞAH ALKOÇLAR'IN GELİNLİĞİ

ÜNLÜLERİN GELİNLİKLERİ

Hülya Koçyiğt'in güzel torunu Neslihan Alkoçlar oyuncu Engin Altan Düzyatan ile evlenirken straplez sade ve uzun duvaklı bir gelinlik tercih etti.

12.ÖZLEM YILDIZ

ÜNLÜLERİN GELİNLİKLERİ

Özlem Yıldız'ın gelinliğini ünlü modacı Canan Yaka hazırladı. Sinan Serter'le dünya evine giren oyuncu gelinliği başarıyla taşımış.

13.BERGÜZAR KOREL'İN GELİNLİĞİ

ÜNLÜLERİN GELİNLİKLERİ

Bergüzar Korel'in gelinliği Hakan Yıldırım imzası taşıyor. Gelinliği davetliler tarafından çok beğenilen Korel'i saçı dışında bende çok başarılı buldum. Duvak biraz fazla tepeden takılmış daha şık olabilirdi.

14.PINAR ALTUĞ'UN GELİNLİĞİ

ÜNLÜLERİN GELİNLİKLERİ

Ünlü gelinler arasında Pınar Altuğ'un gelinliği oldukça sade kalıyor. Perihan Akı imzalı gelinlik şatafattan uzak daha çok bir elbise biçiminde tasarlanmış.

15.SEREN SERENGİL

ÜNLÜLERİN GELİNLİKLERİ

Normal yaşamında da iddialı ve gösterişli elbiseleri tercih eden Seren Serengil'in gelinliği de yine bu çizgide devam etmiş. Oldukça kabarık ve gösterişli gelinlik içinde Seren çok hoş görünüyor.

16.EMİNA SANDAL

ÜNLÜLERİN GELİNLİKLERİ

Her zaman sade ve şık tutumuyla dikkat çeken Emina Sandal'ın gelinliği de oldukça zarif. Duru güzelliğini ön plana çıkaran güzel yıldız saçıyla ve makyajıyla davetlileri ve eşi Mustafa Sandal'ı büyüledi.

17.GÜLBEN ERGEN

ÜNLÜLERİN GELİNLİKLERİ

Tercihini sadelikten yana kullanan Gülben Ergen'in gelinliği Canan Yaka imzası taşıyor. Gülben Ergen düğününde uzun duvağı ve taşıdığı gelin çiçeğiyle dikkat çeken sanatçıya her zaman tercih ettiği saç modeli yakışmış.

18.CEYDA DÜVENCİ

ÜNLÜLERİN GELİNLİKLERİ

ÜNLÜLERİN GELİNLİKLERİ

Ceyda Düvenci Akgün Holding yönetim kurulu başkan yardımcısı Engin Akgün ile Esma Sultan Yalısında dünya evine girdi. Arkasındaki fiyonk detayıyla beğeni toplayan Ceyda Düvenci'nin gelinliği ise Vakko Wedding'den.

19.BUSE TERİM'İN GELİNLİĞİ

ÜNLÜLERİN GELİNLİKLERİ

Ünlü Teknik Direktör Fatih Terim'in kızı Buse Terim'in gelinliği Vakko Wedding imzasını taşıyor. Ben öyle aman aman beğenmedim daha güzel bir gelinlik tercih edilebilirdi bakalım siz nasıl bulacaksınız.

20.PETEK DİNÇÖZ'ÜN GELİNLİĞİ

ÜNLÜLERİN GELİNLİKLERİ

Geçtiğimiz günlerde ani bir kararla Serkan Kodaloğlu ile hayatını birleştiren ünlü şarkıcı Petek Dinçöz'ün gelinliğini sizlerle paylaşmak istiyorum. Vücuduna güvenen ve bunun en büyük belirtilerinden olan balık model gelinlik tercih eden Petek Dinçöz'ün gelinliğini Yelda İşlekel hazırladı. Yalnız Yelda hanım sanırım biraz kopya çekti ;)

21.PELİN KARAHAN'IN GELİNLİĞİ

ÜNLÜLERİN GELİNLİKLERİ

İŞ adamı Bedri Güntay ile evlenen oyuncu Pelin KArahan gelinlik tercihini Oscar De La Renta'nın 2012 koleksiyonundan tercih etti. Olmamış.

2011'de ünlülerin taktığı en güzel alyanslar ...

Galeriler

2013 Ünlülerin Göz Makyajları ...

Galeriler

2013 Ünlülerin Tulum Modelleri ...

Galeriler

2013 Ünlülerin Yer Aldığı Lösev Takvimi ...

Galeriler

2013 yazında ünlülerin bikini tercihleri ...

Galeriler

2010 gelinlikleri ...

Galeriler

2013 Çocuk Gelinlikleri ...

Galeriler

2013 en güzel ve şık elie saab gelinlikleri ...

Galeriler

2013 SONBAHAR GELİNLİKLERİ ...

Galeriler

2014 Alvina Valenta gelinlikleri ...

Galeriler

Yorumlar (12)

Pharmd762
Very nice site
5 Mart 2014 Çarşamba 11:40
Pharme296
Hello ebdeedg interesting ebdeedg site Im really like it Very, very ebdeedg good
5 Mart 2014 Çarşamba 11:38
Tristan
Im doing an internship
5 Mart 2014 Çarşamba 06:12
Kevin
We used to work together
5 Mart 2014 Çarşamba 04:13
Brian
Ive just graduated
4 Mart 2014 Salı 23:54
Autumn
Your cash is being counted
4 Mart 2014 Salı 23:24
Andrew
We work together
4 Mart 2014 Salı 03:56
Peyton
Could you tell me the number for ?
2 Mart 2014 Pazar 10:53
Elijah
Do you like it here?
1 Mart 2014 Cumartesi 20:41
Katelyn
Looking for work
1 Mart 2014 Cumartesi 07:50
Gabrielle
this is be cool 8)
28 Şubat 2014 Cuma 21:59
Lily
Its serious
28 Şubat 2014 Cuma 06:55

© 2013 1001Kadin.Com - Yüklenme süresi: 1 sn.
Bize Ulaşın · Reklam · Twitter · Facebook